Print

Race Points Volunteer Points

 

Race Points - Mile

First Name Family Name Placement Race Points
Will Mitchell First Overall 13
Katie O'Regan First Overall 13
Douglas Jordan Second Overall 12
Liz McHale Second Overall 12
Garrett Derringer Third Overall 11
Jaimie Wright Third Overall 11
Andrew Maguire First Age Group 10
Meira Minard First Age Group 10
Jane Brooker Second Age Group 9
Steve Williams Second Age Group 9
Chip Kogelmann Third Age Group 8
Beth Shisler Third Age Group 8
Timothy Appman Finisher 7
Leah Brandt Finisher 7
Andy Cunningham Finisher 7
Ashlee Dere Finisher 7
Tim Flynn Finisher 7
Tyler Frederick Finisher 7
Derek Gerberich Finisher 7
Nicholas Gildow Finisher 7
Michael Goldfine Finisher 7
Paul Grieve Finisher 7
Mark Hawkins Finisher 7
Matthew Herring Finisher 7
Jay Hiller Finisher 7
Jordan Holder Finisher 7
Sarah Irwin Finisher 7
Michael Jones Finisher 7
Nicholas Kello Finisher 7
Marty Klanchar Finisher 7
John Lacy Finisher 7
George Lesieutre Finisher 7
David Lloyd Finisher 7
Allison Machnicki Finisher 7
Caitlin Maher Finisher 7
Jim Maras Finisher 7
Eric Marshall Finisher 7
Mike Martin Finisher 7
Matthew Martino Finisher 7
Andy Mazur Finisher 7
Martin Mazur Finisher 7
David Miller Finisher 7
Tara Murray Finisher 7
Luke Nigro Finisher 7
Sara Noss Finisher 7
Michael Renz Finisher 7
Stephen Senick Finisher 7
Thomas Stitt Finisher 7
Michael Straw Finisher 7
Brad Thompson Finisher 7
Kiet Vo Finisher 7
John Wilcock Finisher 7
Fred Wright Finisher 7
Michael Zimmerman Finisher 7
Ariane Abadi Competitor 6
John Affleck Competitor 6
Anne Balogh Competitor 6
John Beck Competitor 6
Nicholas Berra Competitor 6
Chuck Brooking Competitor 6
George Dieffenbach Competitor 6
Marissa Fritz Competitor 6
Robert Furmanek Competitor 6
Greg Learn Competitor 6
Seung-Yi Lee Competitor 6
Robert Liebers Competitor 6
Jacob Loverich Competitor 6
Andrew MacNeill Competitor 6
Megan Marshall Competitor 6
Kevin McClernand Competitor 6
Matthew Pennock Competitor 6
Dan Pszeniczny Competitor 6
Mark Rhodehamel Competitor 6
Robert Shafer Competitor 6
Sean Smith Competitor 6
Vlada Tobon Competitor 6
Joey Walls Competitor 6
Paul Wright Competitor 6
Robert Yager Competitor 6
Bill Zimmerman Competitor 6

Race Points - 3K

First Name Family Name
Placement Race Points
Marissa Fritz First Overall 13
Erich Leiden First Overall 13
Daniel Craighead Second Overall 12
Kelley Harrington Second Overall 12
Anne Balogh Third Overall 11
Jason Zabelsky Third Overall 11
Meira Minard First Age Group 10
Dan Pszeniczny First Age Group 10
Steve Williams Second Age Group 9
Robert Liebers Third Age Group 8
Matthew Herring Finisher 7
John Martino Finisher 7
Matthew Martino Finisher 7
Kevin McClernand Finisher 7
Michael Renz Finisher 7
Michael Straw Finisher 7
Michael Zimmerman Finisher 7

 

Top

 

Volunteer Points

First Name Family Name Volunteered Volunteer Points
Marty Klanchar Co-Director 12
Martin Mazur Co-Director 12
Cheryl Capone Multi Day Volunteer 8
Kim Nelson Multi-Day Volunteer 8

 

Top